Mecanic reparații utilaje de construcții

Compania NEWORK RECRUITING GERMANY, angajează pentru IAȘI.

ATENTIE:se accepta candidati si din alte regiuni: Mures, Sibiu, Alba, Suceava,Botosani,sau alte regiuni din zona Moldovei.

Descrierea postului:

  • Efectuează lucrări de întretinere si reparatii la utilajele de constructii din societate.

  • Asigura aprovizionarea cu piese de schimb.

  • Urmeaza instructiunile sefului de atelier si respecta programul de lucru din departament.

  • Este responsabil de mentinerea in stare de functionare tehnica a sculelor/aparatelor din dotare;

CERINTE:

  • studii absolvite: Mecanic utilaje, Mecanic agricol

  • experiența profesionala minim 5 ani in domeniul utilaje de constructii

  • responsabilități conform fisei de post: Mecanic utilaje (excavator, buldozer, încărcător…etc)

  • Avantaj cunoștințe specifice: diagnoza, reparații electrice, mecanice, hidraulice, pneumatice

  • Carnet de conducere categoria B

PACHET OFERIT:

  • salariu motivant

  • tichete de masa

  • bonus: anual în funcție de rezultatele angajatului si a firmei

  • plata orelor suplimentare

  • se ofera cazare in Iasi, daca persoana este din alta regiune

Atenție-se primesc candidați din toată țara, suntem interesați de persoane serioase și care să lucreze pe perioadă lungă la această companie.

Numai candidații selectionati vor fi contactati pentru procesul de recrutare.

Aplicațiile vor fi strict confidențiale.

Detalii despre compania noastra puteti gasi pe site.

Descrierea companiei:

NEWORK Recruiting Germany este companie de recrutare , cu scopul de a recruta personal tehnic pentru clientii noș nostri au peste 20 ani experienta in recrutare interna si externa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nework Recruiting Germany pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nework Recruiting Germany pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nework Recruiting Germany locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?