Mecanic service

Ipso Logo anunturi externe

RESPONSABILITĂŢI

- Întreţine şi repară utilajele agricole, conform indicaţiilor superiorului ierarhic;

- Completează zilnic ordinele de misiune;

- Informează şi consultă superiorul ierarhic când se constată o problemă deosebită la o reparaţie.

CERINTE

- Experienţă în domeniul reparaţiilor de utilaje agricole/ construcţii/ auto de minim 1 an;

- Cunoştinţe temeinice de mecanică, hidraulică şi electrică;

- Cunoştinţele privind programele de identificare piese şi programele de diagnoză constituie un avantaj;

- Cunoştinţe medii de limba engleză;

- Permis de conducere categoria B - constituie un avantaj.

CALITATI

- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi;
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa.

CE OFERIM

- Salariu motivant, la care se adaugă bonusuri, prime de fidelitate și performanță;
- Beneficii: tichete de masă, asigurare de viață și sănătate, Bookster;
- Reduceri la abonamente: WorldClass, 7 Card, Sensiblu;
- Formare profesională în concordanță cu noutățile din domeniu;
- Mediu de lucru dinamic şi profesionist.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?