Mecanici auto, vulcanizatori si tinichigii

Descrierea jobului -landa

irma Techvisie BV este in cautare de Mecanici auto, Vulcanizatori si Tinichigii auto pentru diverse ateliere de pe teritoriul Olandei.

Candidatul ideal:

Cautam oameni pasionati de domeniul auto, care isi doresc sa se dezvolte profesional in Olanda. In schimb noi oferim un mediu de lucru automatizat si atractiv, sansa dezvoltarii profesionale si un salariu pe masura.

Atributii

  • Cunoaste fluxul de lucru si organizarea intr-un atelier auto
  • Executa operatiile de service in conformitate cu comenzile primate
  • Raspunde de calitatea operatiilor executate
  • Decide variantele optime de reparatii, in conformitate cu normele producatorului si cu standerdele de calitate impuse.
  • Respecta termenele de executie
  • Lucreaza disciplinat si are spirit de echipa.

Cerinte

  • Calificare in domeniul mecanic auto, vulcanizator sau tinichigiu auto-conditie obligatorie
  • Experienta de minimum 3 ani in operatiuni de mecanica auto si intretinere
  • Permis de conducere categoria B-conditie obligatorie
  • Un nivel bun de limba engleza
  • Persoana serioasa, responsabila cu spirit de echipa

Oferim

  • Un salariu atractiv cuprins intrede euro net, saptamanal
  • Cazare gratuita, de o persoana in camera, cu toate utilitatile necesare
  • Asigurare de sanatate gratuita
  • Bani de vacanta in valoare de 8% din salariul anual
  • Contributie de pensie
  • 24 de zile de vacanta platite

Sunteti interesat? Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefonsau ne puteti trimite cv-ul dumneavoastra in limba engleza la adresa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Techvisie B.V pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Techvisie B.V pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Techvisie B.V locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?