MECANICI / ELECTRICIENI AUTO CAMIOANE

Candidatul ideal:

Firma HOLLEMAN angajeaza MECANICI AUTO si ELECTRICIENI AUTO cu experienta in reparatii si intretinere autotractoare si semiremorci. Primim si mecanici din alte domenii care vor sa invete mecanica auto la locul de munca.

Cerem de la viitorul coleg sa fie dinamic, serios, cinstit, organizat, responsabil, orientat spre calitate, disciplinat, sa aiba dorinta de munca si afirmare pe plan profesional.

DESCRIEREA JOBULUI:

MECANICUL AUTO executa lucrari de intretinere si reparatii la vehiculele conform comanzii de reparatii, deschisa de catre receptionerul de service si repartizata de catre seful de atelier (conform formular Comanda Service).
Mecanicul auto solicita documentatia tehnica (schite, identificarea pieselor, succesiunea operatiilor de demontare/montare si reglare) aferenta lucrarii repartizate precum si SDV-urile aferente si executa lucrarea in conditiile stabilite. Exista indrumare tehnica, din partea conducerii atelierului, primiti raspuns la orice intrebari.

ELECTRICIANUL AUTO trebuie sa solutioneze problemele legate de reparatiile electrice la autotractoare marca Volvo si Mercedes, la trailere si sa aiba cunostinte legate de diagnoza , inclusiv la ABS, EBS, etc

Oferim salariu atractiv (cu plata tuturor taxelor), cursuri de specializare, stabilitate, conditii de munca deosebite intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist. Decontam si cheltuielile de deplasare de la domiciliu la serviciu. Conditiile de munca sunt foarte bune, exista o dotare tehnica de specialitate si o experienta in solutionarea problemelor tehnice. Locatia este in Sudul Bucurestiului, pe Soseaua de Centura, la 2 km Est de Soseaua Giurgiului.

Descrierea companiei:

Firma Holleman este situata pe Soseaua de Centura, pe raza comunei Jilava, la 2 km Est fata de intersectia cu Soseaua Giurgiului.
Suntem o firma romano-germana de prestigiu, infiintata in Romania in 1997.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HOLLEMAN pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HOLLEMAN pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HOLLEMAN locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?