Marian

Mecanici Service Auto

  • Marian
Salariu
Salariu confidenţial

• Studii tehnice (profil mecanica auto);
• Experienta de minim 2 ani in domeniul auto;
• Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat);
• Cunostinte despre tester auto ;
• Seriozitate;
• Dorinta de munca;
• Rapiditate;
• Punctualitate;
• Curat;

Responsabilitati :
- constatarea cu precizie a defectelor ;
- intocmirea fisei de constatare;
- efectuarea de diagnoze auto si interpretarea corecta a lor ;
- efectuarea lucrarilor de reparatii ce se impun in urma constatarilor efectuate;
- raspunde de corectitudinea lucrarilor efectuate ;

Beneficii:
• Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic;
• Un pachet salarial motivant: salariu fix + bonus legat de performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Marian pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Marian pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Marian locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?