Mechanical Design Engineer Static Equipment

Căutăm noi colegi care să se alăture echipei noastre

Candidatul ideal va crea, schița și proiecta machete și scheme de produse folosind specificațiile clientului.

Dacă te încadrezi în ceea ce este descris mai jos, ești candidatul ideal pentru a te alătura echipei noastre

Responsabilitati

  • Proiectarea echipamentelor sub presiune
  • Evaluați fezabilitatea proiectării produsului
  • Desene tehnice în 3D și 2D
  • Suportul departamentului de productie in ceea ce priveste executia utilajelor

Calificări

  • Licență în Inginerie Mecanică (IM) sau domeniu conex (MCT; Sisteme și Echipamente Termice (SET), Mașini și Instalații, Ingineria Instalațiilor de Petrol și Gaz, Ingineria Calității etc.).
  • 1+ an de experiență în industrie
  • Cunoștințe solide despre piese mecanice și proiectare asistată de calculator 2D și 3D (AutoCAD, SolidWorks sau Autodesk Inventor)
  • Cunoștințe de specialitate în inginerie și desen tehnic
  • Cunoașterea limbii engleze – nivel mediu – constituie un avantaj
  • Cunoștințe de lucru despre PV Elite Design - reprezintă un avantaj

Cerințe:

- Capacitate de a rezolva probleme, de a lua decizii și de a-și asuma responsabilitatea;

-Atitudine pozitiva, proactiva si orientata spre gasirea de solutii practice in diverse situatii.

-Cunostinte de operare PC (Ms Office / Microsoft Project)

- Abilitati de planificare si organizare

-Orientarea spre rezultate, respectarea termenelor

-Spirit de echipa

Daca iti doresti un loc de munca stabil, intr-o echipa sociabila te asteptam in echipa noastra!

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial atractiv – in functie de experienta conform unei grile salariale
  • Tichete de masa 30 Ron/zi
  • Beneficii suplimentare pentru vacanțe și vacanțe;
  • Colaborare cu o echipa profesionista;
  • Programe de formare profesională
  • Activități sportive și de divertisment
  • alte.

CV-urile se trimit pe mail la [email protected] sau contacteaza telefonic +40741 248 561.

Va asteptam si la sediul nostru: Santierului 39, Buzau, Romania

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BETA S.A. Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BETA S.A. Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BETA S.A. Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?