Medic cardiolog/internist

Salar net
7000 RON

Candidatul ideal

Medic specialist cardiologie sau/și medicina interna, cu disponibilitate de a intra în contract pe ambulatoriu cu CAS Iași, program flexibil, în fc de programări. Dorim colaborare cu persoana dinamica, pozitiva, sociabila. Cabinetul deține aparatura necesara completării consultației de specialitate : ecograf multifuncțional, ECG, holter ECG și TA, test de efort, spirometrie, Doppler pt IGB.

Descrierea jobului

Va efectua consultații de specialitate și va efectua investigațiile necesare completării diagnosticului.

Suntem un cabinet de cardiologie & Medicina interna & ecografie la început de drum, cu manager medic, tânăr, care face echipa cu colegii sai.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Clinica Carmed S.r.l.-d. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Clinica Carmed S.r.l.-d. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Clinica Carmed S.r.l.-d. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Clinica Carmed S.r.l.-d. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?