Candidatul ideal

Medic Dentist inscris in Colegiul Medicilor Stomatologi Timis, serios, respectuos, sociabil, care doreste sa avanseze la urmatorul nivel in cariera.

Descrierea jobului

Ne dorim medici dentisti care sa aiba grija de cabinet ca si cum ar fi al lor. Oferim seriozitate, corectitudine, intelegere. Suntem deschisi la discutii constructive si vrem sa intemeiem relatii pe termen lung.

Cabinetul se afla intr-o cladire separata, cu acces din curtea proprie. Dispune de 2 unituri stomatologice si dotarea completa necesara activitatii de medicina dentara. Este recent renovat si se incadreaza in normele anti-Covid.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cabinet Medical De Medicina Dentara Dr. Vițian- Dragoș Laura pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cabinet Medical De Medicina Dentara Dr. Vițian- Dragoș Laura pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cabinet Medical De Medicina Dentara Dr. Vițian- Dragoș Laura locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Cabinet Medical De Medicina Dentara Dr. Vițian- Dragoș Laura la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?