Medic Specialist/Rezident Nefrologie

Candidatul ideal

  • Medic Specialist/Rezident Nefrolog
  • Bune cunostinte de limba engleza
  • Operare PC, Pachet Microsoft Office
  • Disponibilitate de deplasare
  • Flexibilitate
  • Bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

  • Examinarea clinica a pacientilor si tratarea acestora la cele mai inalte standarde
  • Efectuarea de prescriptii medicale si recomandari specifice
  • Prescrierea si urmarirea regimului igienico-dietetic al pacientilor
  • Monitorizare lunara e eficientei tratamentului de substitutie a functiei renale

Avantaje:

  • Apartenenta la echipa Fresenius Nephrocare, parte din grupul Fresenius Medical Care – lider mondial in furnizarea de produse si servicii pentru persoanele cu insuficienta renala cronica
  • Sustinere in dezvoltarea profesionala.
  • Pachet salarial atractiv
  • Pachet de relocare in functie de locatia aleasa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?