Candidatul ideal:

  • Absolvent al Facultăţii de Medicină Dentară
  • Persoană organizată, serioasă şi înclinată spre nevoile pacientului
  • Abilităţi foarte bune de comunicare şi relaţionare
  • Minim 2 ani experienţă

Descrierea jobului:

  • Stabilirea planului de tratament în baza consultatiei si radiografiei
  • Realizarea manoperelor dentare la cele mai înalte standarde de calitate
  • Comunicarea eficientă cu celelalte departamente şi stabilirea unei relaţii de încredere şi respect cu pacienţii
  • Echipa noastră pune la dispoziţie pacientii, aparatura si consumabilele necesare

Beneficii:

  • Salariu motivant şi un mediu de lucru plăcut
  • Posibilităţi reale de evoluţie profesională în cadrul clinicii

Descrierea Clinicii Dental Excellence

Clinica Dental Excellence este una din cele mai performante clinici stomatologice din Bucureşti şi oferă tratamente moderne cu ajutorul aparaturii de ultimă generaţie.

Peste 10 mii de pacienţi ne-au trecut pragul în ultimii 8 ani si au constatat că medicii noştri sunt buni profesionişti, însa nu au uitat să fie şi oameni. Echipa este formata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Clinica Dental Excellence Servicii Stomatologice pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Clinica Dental Excellence Servicii Stomatologice pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Clinica Dental Excellence Servicii Stomatologice locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?