Clientul nostru este o clinica veterinara de top, dotata cu aparatura la cele mai inalte standarde, ce ofera posibilitatea internarii in regim de spital veterinar, precum si servicii: consultatii de baza, investigatii amanuntite, ecografie, radiologie, chirurgie si hemodializa.

Avand o vechime de 8 ani pe piata, si aflandu-se in plina expansiune, compania se afla in pozitia prilegiata de a angaja: Medici Veterinari.

Postul este doar o etapa evolutiva in ocuparea functiei de Sef Clinica.

Se asigura: mediu de lucru corect, program de integrare asistata, pregatire in vederea desfasurarii activitatii, mentorat, plan de salarizare, compensatii si beneficii.

Cerintele de baza ale postului

  • Studii superioare finalizate - Medicina Veterinara.

  • Capacitatea de a dignostica.

  • Capacitatea de a prescrie tratamente.

  • Specializarea reprezinta un avantaj.

  • Cunoasterea limbii engleze la nivel nivel mediu-avansat

  • Cunostinte de baza in operarea PC.

  • Profilul candidatului ideal

  • Inclinatie si pasiune pentru profesia de medic veterinar.

  • Abilitati de comunicare si relationare interpersonala.

  • Capacitatea de a-si planifica desfasurarea actului medical conform protocoalelor.

  • Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.

  • Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit fara interventia superiorilor.

  • Dorinta de a performa intr-un mediu provocator si dinamic .

    Descrierea responsabilitatilor cheie

  • Asigurarea examinarii clinice a pacientilor.

  • Stabilirea tratamentelor.

  • Stabilirea situatiilor in care pacientii trebuie internati si urmarirea evolutiei acestora.

  • Coordonarea personalului alocat - asistenti veterinari si tehnicieni veterinari.

  • Gestionarea relatiiei cu clientii(apartinatorii).

  • Asigurarea de consultanta si recomndarea prduselor de tratament, de tip farmaceutic.

  • Asigurarea suportului in realizarea necesarului de comenzi pentru consumabile si medicamente.

  • Asigurarea inregistrailor in documentatia de evidenta.

  • Sistem de salarizare, compensatii si beneficii

  • Salariu fix

  • Sistem de compensatii adapatat eforturilor

  • Sistem de beneficii adaptat pozitiei si rezultatelor

  • Întrebări frecvente

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GLOBAL VISION PARTNERS SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GLOBAL VISION PARTNERS SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are GLOBAL VISION PARTNERS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?