Medic Veterinar

Help Net Farma recruteaza pentru un nou proiect: Medic Veterinar.

Vino la Bine! Construieste-ti o Cariera din a face Bine!

Cerințe:

  • Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara;
  • Atestat de libera practica vizat pe anul in curs;
  • Experienta pe un post similar (Farmacie Veterinara) – prezinta un avantaj;
  • Abilitati de comunicare, Orientare catre client;
  • Persoana organizata.

Responsabilități:

  • Asista si consiliaza clientii pentru vanzarea produselor din farmacie;
  • Receptioneaza, depoziteaza si pregateste produsele pentru vanzare;
  • Gestioneaza stocurile si rulajul lor;
  • Participa la inventarierea periodica a produselor;
  • Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora.

Beneficii:

  • Asigurare de viata;
  • Abonament Clinica Medicala Privata;
  • Tichete de masa si  cadou.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?