Medical Sales Representative

Expand Health Romania angajeaza un Reprezentant Medical/Vanzari, locat in Cluj-Napoca, pentru o companie multinationala, care produce o gamă variată de suplimente alimentare, OTC-uri și dispozitive medicale.

Vom considera cu prioritate aplicatiile care indeplinesc urmatoarele cerinte:

  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Minim 3 ani experienta in piata farmaceutica (vanzare si/sau promovare medicala);
  • Deschidere, capacitate de analiza si sinteza;
  • Excelente abilitati de comunicare, prezentare si persuasiune;
  • Capacitate de a lucra in echipa;
  • Cunostinte avansate de operare a pachetului MS Office;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

  • Promovarea produselor din portofoliu precum si a imaginii catre medici si farmacii;
  • Mentinerea relatiei cu KOL si identificarea prescriptorilor importanti;
  • Acoperirea judetelor alocate, identificarea punctelor cu potential;
  • Indeplinirea in conditii optime a obiectivelor stabilite, mentinerea portofoliului de clienti si contributia la dezvoltarea acestuia;
  • Participarea la simpozioane pe teme de referinta in domeniul farmaceutic si medical;
  • Sustinerea de prezentari la medici si farmacii;

Beneficii acordate:

  • Tichete de masa/diurne, bonus lunar si bonus trimestrial de performanta;
  • Pachet de lucru;
  • Asigurare de sanatate si asigurare de viata.

Descrierea companiei

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Expand Health Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Expand Health Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Expand Health Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?