Medical Sales Representative

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare preferabil in domeniul medical, biologie, chimie
  • Experienta in domeniul serviciilor medicale, sau farma, minim 1 an
  • Abilitati de comunicare, negociere, persuasiune si finalizare de tranzactii
  • Aptitudini de self management si de time management
  • Permis de conducere categoria B
  • Bune cunostinte PC si pachet Office

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea si consolidarea retelei de medicii specialisti, clinici / spitale publice si private
  • Realizarea obiectivelor de vanzari si a planului de promovare a serviciilor
  • Intocmirea rapoartelor saptamanale
  • Insusirea cunostiintelor profesionale legate de serviciile promovate
  • Acoperirea judicioasa a zonei, in conformitate cu planul de promovare si prioritatile zonale

Se ofera:

  • Salariu fix competitiv, in functie de experienta
  • Comision din vanzare
  • Masina de serviciu
  • Sanse reale de cariara intr-o companie in expensiune si intr-un domeniu de mare viitor al tehnologiei in domeniu medical

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Personal Genetics pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Personal Genetics pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Personal Genetics locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?