Medici Specialisti – Belgia

Cu limba franceza sau germana – fluent / B2
Incepere imediata a lucrului

Responsabilitati:

BRAINS CONSULTING recrutează pentru spitale din OLANDA, medici specialisti vorbitori de limba franceza sau germana la nivel fluent, cu incepere imediata, , pentru urmatoarele specialiszari

Radiologie,
Gastroenterologie,
Oncologie,
Hematologie,
ATI,
Cardiologie,
Geriatrie, etc.

Conditii de munca :
- medicii specialisti vor lucra in Belgia fie ca salariati, fie in sistem liberal

- pentru angajati:
Salariu anual brut : intre–Euro Brut ( Valoare neta aproximativ 4000 – 5500 Euro/luna); in functie de experienta;
- Garzile / Orele suplimentare/garzile sunt platite extra ;
- Timpul de lucru este de 36 ore/saptamana.

- pentru sistemul liberal – venituri anuale brute intre–Euro - Se ofera un curs de invatarea limbii olandeze, dupa ce oferta a fost acceptata de catre candidat

Cerinte
Acte necesare pentru intocmirea dosarului de prezentare a candidatilor:
- Diploma de medic specialist;
- Certificat de Conformitate (eliberat de Ministerul Sănătăţii)
- CV in limba franceza sau germana.

- Limba franceza sau germana – fluent – la nivel B2

Brains Consulting si Partenerul sau va ajuta la:
• Procesul administrativ din toate punctele de vedere
• Recunoasterea diplomelor, inregistrarile la primarie, deschiderea unui cont bancar si tot ceea ce este necesar in vederea bunei desfasurari a procesului de adaptare si integrare in Belgia cu tot ceea ce este necesar. Suntem in permanenta in contact atat cu dvs pentru a va oferi informatii, pentru buna desfasurare a intregului proces.
• Ajutarea la gasirea unei locuinte cat mai aproape de locul de munca.

Nu uitati sa trimiteti aceasta oferta si colegilor si prietenilor dvs medici specialisti 😊

IMPORTANT!!! Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Brains Consulting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Brains Consulting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Brains Consulting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?