MEDICI SPECIALISTI - CLINICA MEDICALA PRIVATA

NE MĂRIM ECHIPA!
Pentru ca dorim să fim un colectiv omogen, candidatul trebuie sa fie: implicat, serios, responsabil, punctual, răbdător în relația cu pacienții, orientat către pacient, empatic, sociabil și cu spirit de echipă!

În mod obligatoriu următoarele cerințe sunt necesare:
- Certificat de Membru Colegiul Medicilor și asigurare Malpraxis valabile;
- Disponibilitate pentru contract cu Casa de Asigurări de Sănătate;
- Cunoștințe de utilizare a calculatorului (nivel mediu);
Orice alte referințe reprezintă un avantaj!

Specialitățile: CARDIOLOGIE, MED INTERNA, PSIHIATRIE, OFTALMOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, ONCOLOGIE, RADIOLOGIE, MEDIC DE LABORATOR

Descrierea jobului

Ce oferim noi?
- SALARIU minim în funcție de program și activitate.
- sprijin in dezvoltarea profesionala (taxe congrese, cursuri, etc);
- angajare cu normă întreagă (funcție de bază) sau jumătate de normă;
- alte bonusuri în funcție de activitate (număr de consultatii, etc.);
- posibilitatea decontării transportului;
- echipament medical de ultimă generație (ex CT, RX);
- un loc într-o echipă tânără, competenta si dedicata;
- management performant.
- salariile clinicii noastre variază între 2000 și 5000 euro.

Decsrierea Companiei

Alpha Clinic este o clinică medicală modernă, situată în Oltenița, județul Călărași la 45 minute de București. Aici își desfășoară activitatea un număr de 14 medici cu următoarele specialități: ORL, Oftalmologie, Obstetrică-ginecologie, Medicină Internă, Cardiologie, Dermatologie, Diabet zaharat nutriție și boli metabolice, Endocrinologie și Pneumologie. Pe lângă serviciile medicale în ambulatoriu de specialitate, clinica a fost avizată de către Ministerul Sănătații pentru efectuarea de servicii medicale de spitalizare de zi, spitalizare continua (44 paturi boli cronice) și imagistică medicală având în structură Computer Tomograf GE și Aparat radiologie digitală GE dar și un laborator propriu de analize medicale, pentru un act medical cât mai complet. Astfel, pentru a veni în completarea serviciilor deja existente, căutăm medici specialiști în:

1. CARDIOLOGIE;

2. MEDICINĂ INTERNĂ;
3. PSIHIATRIE;
4. OFTALMOLOGIE;

5. GASTROENTEROLOGIE;

6. ONCOLOGIE;

7. RADIOLOGIE;

8. MEDICINA DE LABORATOR.

Suntem un colectiv tânăr, caracterizat prin ambiție și perseverență pentru care performanța și seriozitatea reprezintă cuvintele cheie ale unei viitoare colaborări de succes!

AlphaClinic
Str. Argeșului nr., Oltenița, jud. Călărași
Mob:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALPHA MEDICAL INVEST pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALPHA MEDICAL INVEST pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALPHA MEDICAL INVEST locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?