Confidential

Menajera

  • Confidential

Cautam menajera pentru gospodarie in Comuna Corbeanca, Sat Ostratu, judetul Ilfov.

Descrierea jobului

  • Asigura curatenia in intreaga gospodarie (intrari, scari, camere, bai, birou, bucatarie, terase, etc.);
  • Asigura spalarea geamurilor/ferestrelor interior/exterior;
  • Asigura spalarea pardoselilor;
  • Asigura golirea cosurilor de gunoi, inlocuirea sacilor;
  • Se preocupa ca toate hainele si lenjeriile sa fie spalate si calcate;
  • Alte activitati: gatit, pus/strans masa, etc.

 Candidatul ideal

  • Seriozitate;
  • Punctualitate;
  • Atentie la detalii;
  • Persoana motivata, proactiva si responsabila;
  • Persoana de incredere;
  • Experienta in domeniu menaj (curatenie, spalat, calcat, gatit) constituie avantaj.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?