FCC Environment Romania Srl | FCC Environment Srl

Mentenanta cladiri

  • FCC Environment Romania Srl | FCC Environment Srl
Salariu
545 EUR

Candidatul Ideal
- Un gospodar de cladiri birouri pentru mentenanta sediu si puncte de lucru.
- O persoana care are cunostinte necesare micilor reparatii din cadrul locatie, cu usoara experienta in intretinerea cladirilor.

Descrierea jobului

- Planifica si coordoneaza activitatea administrativa (curatenie, intretinere si protocol), desfasurand activitati specifice de mentenanta/ intretinere si reparatii a instalatiilor aferente cladirilor de birouri.
- Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii (apa, canalizare, incalzire, mobilier).
- Realizeaza operatiuni de mentenanta preventiva la instalatii sanitare, electrice, efectuand mici lucrari de reparatie, vopsire, înlocuire consumabile.
- Responsabil de ingrijirea spatiului verde din jurul birourilor. Monitorizeaza permanent starea echipamentelor pentru asigurarea functionalitatii lor.
- Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva si corectiva. Informeaza superiorul asupra oricarei probleme aparute in desfasurarea activitatii.
- Propune imbunatatiri tehnice in aria sa de responsabilitate.
- Supravegheaza subcontractorii care desfasoara activitati in locatie.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv, tichete de masă + alte beneficii (primă de vacanță/analize și echipamente gratuite, etc.);
- tichete cadou de Pasti si de Craciun;
- dupa 1 an se va acorda Prima de vacanta iar zilele de concediu cresc proportional cu vechimea in munca (dupa 6 luni 22 zile, 1 an - 23 zile, 2 ani - 24 de zile);
- condiții de muncă la standard ridicat, colectiv tânăr și dinamic,
- siguranța zilei de mâine;
- plata salariilor la termen fără întârzieri!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FCC Environment Romania Srl | FCC Environment Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FCC Environment Romania Srl | FCC Environment Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FCC Environment Romania Srl | FCC Environment Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?