MGM Recruitment | MGM Recruitment SRL

Merchandiser

  • MGM Recruitment | MGM Recruitment SRL
Salariu
4.000 LEI

Cautam un Merchandiser, pentru unul din clientii nostri, cel mai mare producator de blocuri ceramice din lume si cel mai mare producator din Europa de caramizi pentru fatada, tigle ceramice si pavaj.

Asteptam CV-urile dvs. pe adresa [email protected]

Se lucreaza in echipa de doi, iar scopul acestui post este de a sprijini activitatea comerciala a companiei prin asigurarea unei bune si corecte expuneri a produselor la distribuitori si sprijinirea echipei de vanzari prin activitati specifice.

Responsabilitati:
• Sprijinirea activitatii comerciale prin realizarea de standuri de prezentare / expozoare la distribuitori in conformitate cu programele de vizibilitate si pregatirea mostrelor pentru acestea
• Efectuarea de vizite in teritoriu pentru verificarea pozitionarii, integritatii si conformitatii standurilor de prezentare si a tuturor materialelor de marketing de la distribuitori
• Realizarea de prezentari si demonstratii de punere in opera a pavajului, zidariilor si invelitorilor la distribuitori sau in santiere, acolo unde echipa de vanzari solicita astfel de actiuni
• Intocmirea si livrarea de pachete cu materiale de marketing si mostre de produse pentru echipa de vanzari, in conformitate cu solicitarile acestora si indicatiile sosite de la departamentul de Marketing
• Monitorizarea, inventarierea si gestionarea tuturor materialelor de marketing, mostrelor si standurilor de prezentare/ expozoare trimise in piata
• Cunoasterea portofoliului de produse si a evolutiei acestuia
• Oferirea de informatii privind modul de punere in opera si avantajele utilizarii produselor companiei

Cerinte:
• Bune abilitati de comunicare
• Disponibilitate pentru munca pe teren si deplasari permanente in tara (4 zile din 5)
• Disponibilitate pentru munca fizica
• Permis de conducere – obligatoriu
• Expunere la domeniul constructiilor/ invelitori / pavaj – constituie un avantaj

Beneficii:
• Salariu fix (4000 ron net) + parte variabila
• Decont integral transportul – cand nu sunt deplasari, activitatea se desfasoara din punctul de lucru din Bolintin Vale
• Tichete de masa de 30 lei / zi sau diurna pentru deplasari
• Masina de serviciu pentru deplasari.
• Al 13-lea salariu
• Prime de Paste si de Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MGM Recruitment | MGM Recruitment SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MGM Recruitment | MGM Recruitment SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MGM Recruitment | MGM Recruitment SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?