Pentru extinderea activităților noastre în domeniul industriei alimentare din România, căutăm pentru angajarea în termen cât mai apropiat în județele Olt si Valcea - Merchandiser

Cerințe:

  • Persoană ambițioasă și cu inițiativă
  • Bune abilități de comunicare și experiență de lucru în echipă
  • Aptitudini în dezvoltarea relațiilor interpersonale
  • Cunoștințe PC – MS Office
  • Experiență în domeniu.

Responsabilități:

  • Atingerea obiectivelor de vânzări
  • Dezvoltarea prezenței produselor în piață
  • Întreținerea relațiilor cu clienții
  • Implementarea acțiunilor promoționale
  • Rapoarte de vânzare și dinamica pieței.

Asteptam aplicația dvs. cu indicarea datei posibile de începere a activității și a salariului dorit. Vă asigurăm că datele dvs. vor fi tratate absolut confidențial. Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C.Fuchs Condimente RO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C.Fuchs Condimente RO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C.Fuchs Condimente RO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?