Microsoft Dynamics CRM Consultant

Echipa noastră este în creștere, prin urmare, căutăm un Consultant Microsoft Dynamics CRM pentru Marketing , care să se alăture companiei noastre. Oferim un mediu de lucru dinamic, dar flexibil în rândul echipelor care oferă servicii de consultanță și dezvoltare CRM.

Descrierea postului:

  • Efectuați sesiuni de colectare a cerințelor de proces cu utilizatorii cheie de afaceri și furnizați documente privind cerințele de afaceri proprietarilor de procese și părților interesate.
  • Utilizați Dynamics 365 și Power Platform pentru a crea modele de date, formulare de utilizator, procese de afaceri și reguli de afaceri.
  • Colaborați cu profesioniștii IT pentru integrările necesare și funcțiile de automatizare a proceselor.

Trecutul tău

  • Peste 2 ani de experiență practică puternică în proiectarea, dezvoltarea și implementarea funcționalităților de afaceri în Dynamics 365 CRM și Power Platform.
  • Abilitatea de a scrie documentație tehnică curată și precisă.
  • Cunoștințe de afaceri în managementul relațiilor cu clienții, marketing și/sau serviciul clienți în cadrul uneia sau mai multor industrii.
  • Experiență în colectarea și analiza cerințelor, analiza proceselor de afaceri și modelarea datelor.
  • Dorința de a dobândi și/sau consolida abilități de consultanță orientate către client, inclusiv construirea de relații puternice cu clienții
  • Bune abilități de comunicare verbală, de prezentare și scrisă

· Spirit de echipă puternic și capacitatea de a fi un jucător de echipă

  • Certificari Microsoft Power Platform (de exemplu Microsoft Certified: Power Apps + Dynamics 365 Developer Associate)
  • Diplomă de licență în informatică, management sau administrare de afaceri sau experiență practică echivalentă
  • Fluent în limba engleză

Doar candidații eligibili vor fi invitați la interviu!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALTEX Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALTEX Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALTEX Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?