Microsoft Dynamics ERP Consultant

Echipa noastră este în creștere, prin urmare, căutăm un Consultant Microsoft Dynamics ERP, care să se alăture companiei noastre. Oferim un mediu de lucru dinamic, dar flexibil în rândul echipelor care oferă servicii de consultanță și dezvoltare ERP.

Descrierea postului:

  • Efectuați sesiuni de colectare a cerințelor de proces cu utilizatorii cheie de afaceri și furnizați documente privind cerințele de afaceri proprietarilor de procese și părților interesate;
  • Utilizați Dynamics 365 și Power Platform pentru a crea modele de date, formulare de utilizator, procese de afaceri și reguli de afaceri;
  • Colaborați cu profesioniștii IT pentru integrările necesare și funcțiile de automatizare a proceselor.

Trecutul tău

  • 3+ ani de experiență practică puternică în proiectarea, dezvoltarea și implementarea funcționalităților de afaceri în Dynamics 365 ERP și Power Platform;
  • Abilitatea de a scrie documentație tehnică curată și precisă;
  • Cunoștințe de afaceri în comerț, lanț de aprovizionare și/sau finanțe în cadrul industriilor de retail;
  • Experiență în colectarea și analiza cerințelor, analiza proceselor de afaceri și modelarea datelor;
  • Disponibilitatea de a dobândi și/sau consolida abilități de consultanță orientate către client, inclusiv construirea de relații puternice cu clienții;
  • Bune abilități de comunicare verbală, de prezentare și scrisă;
  • Spirit de echipă puternic și capacitatea de a fi un jucător de echipă;
  • Certificari Microsoft Power Platform (de exemplu Microsoft Certified: Power Apps + Dynamics 365 Developer Associate);
  • diplomă de licență în informatică, management sau administrare de afaceri sau experiență practică echivalentă;
  • Fluent în limba engleză

Doar candidații eligibili vor fi contactați pentru un interviu!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALTEX Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALTEX Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALTEX Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?