Anamaria WeeGree

Montator acoperisuri (plate)

  • Anamaria WeeGree
Salariu
2.700 EUR

WEEGREE este o companie care operează în domeniile externalizării ocupării forței de muncă, tehnologiilor IT și consultanței în domeniul resurselor umane. Colaborăm cu clienți din Belgia, Olanda, Franta, Germania și Polonia de 17 ani. Fiabilitatea, calitatea înaltă și abordarea individuală a fiecărui proiect sunt cele mai importante atuuri ale noastre. Mulți ani de experiență ne permit să înțelegem nevoile pieței, ceea ce duce la construirea de relații pe termen lung.

Loc de munca: Belgia, Torhout

Pentru carantina, achitam 200€.

Descrierea postului:

Execuție cuprinzătoare a acoperișurilor plate.
Membrana- cauciuc, membrană din PVC si pasla.
Finisarea acoperișului: margini, placări de perete, jgheaburi.
Amplasarea sistemelor de drenare a apei: drenuri, revărsări, conducte de scurgere, cornișe.
Oferim:

Salariu: 13 € net / oră.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de noi.
Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă - indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

Min. 3 ani de experiență de muncă pe o pozitie similara.
Cunoștințe comunicative de engleză sau franceză.
Lipsa contraindicațiilor de lucrul la înălțime.
Un avantaj suplimentar va fi:

Posibilitatea de a lua propria mașină.
Informatii suplimentare:

Contact telefonic: +48 600 937 911
Inceperea muncii:inceput de martie !

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Anamaria WeeGree pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Anamaria WeeGree pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Anamaria WeeGree locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?