Montator/instalator ventilatii

Candidatul ideal

Oferim salariu atractiv în funcție de implicare!!

Experiență în montaj instalații climatizare industrială, ventilație reprezintă un avantaj;
Capacitate dе muncă în echipă;
Disponibilitate pentru deplasări în țară și în străinătate în funcție de proiecte;
Program de lucru luni-vineri;
Calificare în meseria de instalator (opțional);
Persoană cu inițiativă, responsabilă, serioasă și implicată;
Permis de conducere cat. B;

Descrierea jobului

Montaj echipamente și accesorii pentru ventilație - tubulatură circulară și rectangulară, grile, atenuatoare zgomot, etc.;
Montaj sisteme climatizare - generatoare aer cald, rooftop-uri, chillere, centrale tratare aer;
Montaj instalații protecție la incendiu - hidranți, sprinklere;
Montaj sisteme de instalații termice;
Montaj obiecte sanitare și accesorii ;

Oferim beneficii suplimentare pentru lucrări speciale;
Bonusuri în funcție de realizări;

Diurnă pentru deplasări;
Echipament de protecție și lucru de calitate superioară;
Calificare la locul de muncă plătită de firmă;
Certificate de calificare în urma cursurilor absolvite plătite de firmă;
Mașină de serviciu pentru șefii de echipă.

Descrierea companiei

Rada instal oferă sisteme complete de încălzire, răcire, ventilație industrială pentru toate tipurile de aplicații în calitate de antreprenor general sau subcontractor pe specialități. Portofoliul nostru de servicii include echipamente și sisteme de tratare a aerului, încălzire, climatizare, filtrare, umidificare sau dezumidificare pentru spații de producție, spații de birouri, laboratoare, hale industriale, spații expozitionale, săli de evenimente, spații rezidențiale, depozite, spații comerciale.
Pentru mai multe detalii, vizitați .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RADA instal pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RADA instal pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RADA instal locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?