Cerințe:

Persoană serioasă și muncitoare;

Cunoștințe de bază în interpretarea unei schițe tehnice și în montaj mobilă;

Persoană aptă să manipuleze coletele de mobilier; Abilități de lucru în echipă și atitudine pozitivă;

Cunoștințele de tâmplărie PAL reprezintă un avantaj dar nu sunt obligatorii;

Deținerea unui permis de conducere categ. B (autovehicule cu masă de max. 3,5t) constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

Manipularea mobilierului;

Asamblarea și demontarea corectă a produselor de mobilier;

Pregatirea(ambalarea) mobilierul pentru livrare;

Livrarea și executarea montajului la locația beneficiarului;

Verificarea și respectarea normelor de calitate ale produselor instalate și remedierea deficiențelor apărute;

Păstrarea curățeniei și intreținerea echipamentului de lucru.

Beneficii:

Salariu atractiv în funcție de îndemânarea și priceperea salariatului (între 2000 și 2500 lei salariu net);

Program de lucru este de 8 ore pe zi de luni pana vineri iar sâmbăta în funcție de comenzi;

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă;

Discount la achiziționarea de produse.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CEPI MOBILA (Petroșani) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CEPI MOBILA (Petroșani) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CEPI MOBILA (Petroșani) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?