Montator mobilier

Candidatul ideal

- Experiență similară în domeniu
- Disponibilitate pentru lucru în afara localitații/tării
- Disponibilitate pentru ore suplimentare.

Descrierea jobului

Cunoștințe și deprinderi în montarea mobilierului din MDF, PAL melaminat și lemn masiv.
Program de lucru: 8:00-16:30 de luni până vineri.

Beneficii: Salariu atractiv.

Descrierea companiei

Suntem o companie romaneasca infiintata in anul 1994 si detinem o vasta experienta in prelucrarea lemnului si realizarea de mobilier netapisat. La inceput am abordat piata din Romania, iar cu timpul ne-am extins si international, mobilierul produs bucurandu-se de apreciere in tari ale continentului European (Marea Britanie, Olanda, Germania, Elvetia, Austria, Ungaria, Rusia, Franta, Spania, Portugalia, Italia si Turcia), Emiratele Arabe Unite, America de Sud (Brazilia).

Dupa 25 de ani de experienta in domeniul mobilierului la comanda, alaturi de designeri, arhitecti si ingineri constructori, am deschis o noua fabrica echipata la cele mai inalte standarde internationale cu utilaje de ultima generatie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VISA SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VISA SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VISA SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?