Montator panouri fotovoltaice

MONTATORI PANOURI SOLARE in Europa si mai departe:

Locatii
Germania , Olanda , Polonia , Turcia , Australia

Descrierea jobului

Montarea de panouri fotovoltaice pe acoperisul cladirilor sau montare structuri metalice la sol .

-pregatirea pieselor pentru montar;

-instalarea profilelor de sustinere;

-instalarea panourilor pe structura de sustinere;

-asigurarea calitatii lucrarilor

Cerinte

-abilitatea de a lucra in echipa, seriozitate si atentie la detalii;

-indemanare si conditie fizica

- permis de conducere

Beneficii:

Pachet salarial -atractiv

Cazare - asigurata
Transport –asigurat

Salariu net 18RON in perioada de proba ( 3 luni )

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Prodfer Construct SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Prodfer Construct SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Prodfer Construct SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?