Montator sisteme de protectie la cadere

Candidatul ideal

- Student an terminal sau absolvent studii tehnice

- Cunostinte limba engleza (nivel mediu)
- Abilitati de lucru la inaltime
- Cunostinte de lucru cu masini de gaurit, polizat, filetat, etc.
- Capacitate de lucru in echipa
- Disponibilitate lucru in mediul industrial

- Disponibilitate pentru deplasare in tara

- Responsabilitate, seriozitate, implicare

Descrierea jobului

- Receptioneaza materialele necesare efectuarii lucrarilor

- Responsabil de manipularea materialelor / echipamentelor

- Executa lucrari la inaltime pentru instalare, inspectii si mentenanta sistemelor
- Utilizeaza corespunzător echipamentul de protecţie adecvat
- Respecta termenele de realizare a lucrarilor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AlpAccess pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AlpAccess pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AlpAccess locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?