George

Montatori linoleum si mocheta Franta

  • George
Salariu
2.000 EUR

FARA COMISION !!!
Plecari in fiecare saptamana !!!
Firma Acterim angajeaza montatori covor pvc, linoleum, mocheta .
Daca ai experienta si vrei sa faci parte din echipa, poti aplica la acest job.
Responsabilitatile postului sunt urmatoarele:
-cunostinte temeinice de pregatire a stratului suport
-montaj covor PVC role sau dale pe pardoseala
-realizare imbinari prin sudura la cald
-montaj tapet si/sau covor pvc pe perete
-montaj scafe , accesorii si realizare finisaje

Cerinte:
Experienta in acest domeniu este principaul criteriu de selectie.
Cunostintele de limba franceza la nivel mediu reprezinta un avantaj.
Permisul de conducere categoria B si autoturism propriu reprezinta un avantaj.
Au avantaj echipele de 2-3 montatori, cu autoturism propriu.

Beneficii:
Salarizarea neta este de intre 12.00 si 13.00 euro/ora in functie de experienta pe care o aveti.
Cazarea si facturile de intretinere sunt platite de catre firma angajatoare
Asigurarea de sanatate este inclusa!
Contractele se vor incheia in conformitate cu legislatia din Franta.

Informatii suplimentare la -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la George pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la George pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are George locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?