Montatori Panouri Fotovoltaice

Cerinte:

- Conditie fizica buna si abilitati de lucru la inaltime;

- Disponibilitate la deplasari in tara;

- Abilitatea de a lucra in echipa, seriozitate si atentie la detalii;

- Permis de conducere categoria B;

Responsabilitati:

- Montajul panourilor fotovoltaice si al suportilor de prindere pe acoperisurile cladirilor rezidentiale si industriale, plan inclinat sau drept;

- Transportul materialelor si al echipamentelor la beneficiari;

- Pregatirea materialelor si ecipamente in vederea instalarii;

Oferim:

- Salariu motivant;

- Mediu de lucru placut si posibilitati de dezvoltare profesionala;

- Se ofera toate echipamentele de protectie necesare lucrului la inaltime;

116797449_113649627110145_1365982480046605971_o

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food, avand puncte de lucru/echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta, compania fiind in continua ascensiune.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Instal Expert SRL Cluj-Napoca pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Instal Expert SRL Cluj-Napoca pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Instal Expert SRL Cluj-Napoca locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?