Mihaela Tudor

Montatori scene/scenothnica/mobilier/corturi

  • Mihaela Tudor
Salariu
Salariu confidenţial

Descriere

Suntem în căutarea unui coleg care sa ne ajute in implementarea evenimentelor: montare corturi, mobilier, scenotehnica, scene.
Oferim:

- salariu fix + plata orelor suplimentare;
- bonusuri in functie de implicare și rezultate
- formare specifica domeniului de activitate asigurata la locul de munca;
- Loc de munca stabil, cu posibilitate de avansare si dobandirea cunostiintelor noi
- prima cu ocazia sarbatorilor de iarna și a sărbătorilor Pascale
- decont transport
- echipament de lucru

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate
- Experienta pe un post similar (constituie un avantaj);
- Cunostiinte de natura tehnica (constituie un avantaj);
- Permis conducere categoria B;
- Disponibilitatea la program flexibil;
- Responsabilitate si identifiicarea solutiilor pentru situatii neprevazute;
- Atentie la detalii;
Constituie un avantaj daca locuiesti in apropierea sediului din Magurele, jud Ilfov, Intrarea Sulfinei nr.82

Descrierea postului:

- Pregateste materialele indicate in avizul de insotire a marfii, le incarca/ descarca si asigura in masina conform procedurilor interne.
- Transporta in conditii optime materialele la/ de la locul desfasurarii evenimentelor, cu respectarea normelor in vigoare.
- Realizeaza lucrari de asamblare a componentelor pentru obtinerea unei game variate de elemente: corturi, scene, structuri schele, standuri etc
- Desfasoara activitati conexe, trasate de superiorului ierarhic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mihaela Tudor pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mihaela Tudor pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mihaela Tudor locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?