Műszaki karbantartó

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Műszaki karbantartó , villanyszerelő munkatársakat alkalmazunk

Maros megye területéről

Feladatok:

  • Elektromechanikai karbantartási és javítási munkák elvégzése 2-3 fős csoportokban, változó helyszíneken;
  • Külföldi telepítéseken és tréningeken való részvétel

Elvárások:

  • Karbantartói tapasztalat vagy lehet pályakezdő ( betanítást vállalunk )
  • Rugalmas munkaidő és készenlét/ügyelet vállalása;
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság, valamint jó problémamegoldó készség;
  • Nyelvtudás előnyt jelent;
  • Jogosítvány.

Munkavégzés helye: RO/HU/DE

Székhely: Marosvásárhely / Románia

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti követelményeknek, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Telog SRL ( Tg.Mures ) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Telog SRL ( Tg.Mures ) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Telog SRL ( Tg.Mures ) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?