Andreea Ecim

Muncitor Lucrări constructii Italia

  • Andreea Ecim
Salariu
1.400 EUR

Compania de recrutare și selecție ECIM, angajează pentru clientul său, companie cu lucrări în Italia și Franța, muncitor pentru lucrările din Italia!

Dacă ai experiență pe gresie/faianță, acest loc de muncă este pentru tine!
Nu este necesar să ai permis de conducere!

Responsabilități:
- să execute lucrările de faianțare,
- pregătirea suprafețelor și materialelor utilizate în procesul de montare al plăcilor,
- tăierea și montarea plăcilor de gresie și faianță.

Se asigură salariu atractiv (Salariu România 3000Lei brut + Salariu Italia 1300-1400Euro), transport, masă și cazare.

Persoanele interesate sunt rugate să mă contacteze telefonic!

Oameni valoroși pentru companii de succes!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Andreea Ecim pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Andreea Ecim pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Andreea Ecim locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?