Muncitor Necalificat Constructii Civile

Tara: România , proiecte de 3 luni in  Spania, Germania

Poziții disponibile: 30

Locul de munca:  Constructii: Firma care ofera servicii complete in proiectarea, constructia si instalarea centralelor fotovoltaice.

Salariu :

  • 1200 euro Net pe luna (necalificat)
  • 1400 euro Net (calificat Lacatus mecanic , Montator panouri solare )
  • euro Net depinde de experienta  manageri ( Site manager , manager calitate , manager de siguranta si protectia munci )
  • recompensarea muncii bine facute prin cresterea salariala dupa primele 4 luni de contract

Responsabilitati principale ale postului:

  • Pregatirea materialelor si efectuarea operatiilor de montare
  • Utilizarea masinilor si echipamentelor de pe santier
  • Realizarea planului de productie la volumul si calitatea necesara
  • Respectarea standardelor, procedurilor si instructiunilor de lucru

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucrează in medie 45-55 de ore pe săptămâna,
  • Concediu anual,
  • Asigurari medicale,
  • Transport-Din orice Localitate ( autocar , avion , masina firmei )
  • Cazare – maxim 2 pe camera , cu tot necesaru pentru a gati , spala , etc
  • Bani pentru mancare saptamanal 50 de euro
  • Scolarizare la locul de munca si utilizarea unor echipamente de lucru modern
  • Cursuri de specializare pentru dezvoltarea profesionala pe termen lung

Condiții de recrutare:

  • Disponibil la deplasari in strainatate
  • Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca
  • Rezistent la efort fizic
  • Dexteritate manuala si atent la detalii
  • Capacitatea de a lucra in echipa

Constituie un avantaj daca aveti:

  • Experienta operare masini batut stalpi metalici
  • Atestat de stivuitorist sau macaragiu
  • Permis de conducere cat B
  • Experienta anterioara in cadrul unui santier
  • Cunostinte minime de limba engleza sau o limba straina

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la business activ consult pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la business activ consult pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are business activ consult locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?