MUNCITORI NECALIFICATI - CONFECTII METALICE

Candidatul ideal

Persoana responsabila cu abilitati de comunicare
Spirit de echipa.
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
Atitudine pozitiva de lucru.

Descrierea jobului

Descrierea companiei

SC. Steel & Fluid executa structuri metalice, componente de ridicare, sisteme auxiliare de lubrefiere și răcire pentru turbine și compresoare utilizate în industrie.
Gama de produse aflate in fabricatie, (otel carbon si inoxidabil), include:
• Sasiuri echipamente de ridicat, platforme elevatoare;
• Sasiuri si cadre sudate si prelucrate pentru: o Utilaje industriale
o Utilaje destinate industriei energetice
o Utilaj petrolier
o Utilaje pentru industria alimentara

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STEEL & FLUID CO SRL - Ghimbav pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STEEL & FLUID CO SRL - Ghimbav pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STEEL & FLUID CO SRL - Ghimbav locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?