.NET SD (Mid & Sr.)

Descriere

O oportunitate de a te alătura unei echipe de dezvoltare lider într-o companie Fintech de succes și în creștere. Echipa este responsabilă pentru proiectarea și implementarea produselor inventive pentru industria Fintech.

Responsabilitati

  • Participa la analiza cerințelor
  • Colaborează cu echipele interne pentru a produce design și arhitectură software
  • Scrieți cod curat, scalabil folosind limbaje de programare .NET
  • Testați și implementați aplicații și sisteme
  • Revizuiți, actualizați, refactorizați și depanați codul
  • Îmbunătățiți software-ul existent
  • Dezvoltați documentația pe tot parcursul ciclului de viață al dezvoltării software (SDLC)
  • Serviți ca expert în aplicații și oferiți asistență tehnică
  • Lucrați într-un mediu agil

Cerințe

  • Cel puțin 3 ani de experiență și cunoștințe de servicii web, API-uri web și microservicii .Net
  • Cel puțin 3 ani de experiență cu tehnologii .NET Core pe server multiplatforme
  • Cel puțin 3 ani de experiență cu C# și .NET framework 4.0 și mai sus
  • Experiență cu MSSQL, inclusiv proiectarea schemei, scrierea de interogări și proceduri stocate
  • O bună înțelegere a OOP
  • Bune cunoștințe în modele de design
  • Cunoștințe bune în Multithreading
  • Experiență în redactarea și menținerea testelor unitare
  • Experiență cu TFS/GIT
  • Experiență în industria Fintech
  • Grad BSC
  • Engleză foarte competentă
  • Bune abilități interpersonale și de lucru în echipă
  • Orientat spre realizare, muncitor din greu
  • Orientare inovatoare
  • Foarte independent, rapid și auto-învățător

Beneficii

  • Un loc de muncă provocator într-o companie internațională în dezvoltare rapidă;
  • Mediu de lucru prietenos în care vă puteți dezvolta și dezvolta abilitățile;
  • Posibilitati de avansare in cariera;
  • Pachet salarial competitiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Human Rise pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Human Rise pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Human Rise locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?