Office Job - Helpdesk

OnlineShop SRL din Piatra Neamt cauta persoane motivate si responsabile pentru functia Helpdesk.

Descrierea postului:

- vanzarea de produse in magazin specializat;

- preluarea produselor venite la garantie, operare in sistem si predarea lor la service;

- preluarea comenzilor online, introducerea lor in sistem si pregatirea lor pt. expediere;

CERINTE OBLIGATORII:

1. Copie diploma de absolvire facultate sau copie adeverinta de absolvent.

2. CV cu foto recent.

3. Cunostinte Photoshop, operare PC, Internet, Microsoft Office.

BENEFICII:

Salariul are o componenta fixa si una variabila si se pot obtine salarii cinci sute Euro.

DESCRIEREA COMPANIEI:

OnlineShop este liderul pietei din Romania pe segmentul distributiei Statiilor Radio Emisie Receptie si nu numai, reprezentatul unor marci de renume :

• PNI

• Midland,
• Alan,
• TTi,
• Maxon

• Egreat

Daca va considerati candidatul potrivit, va rugam sa trimiteti Curiculum Vitae si Scrisoare de intentie, specificand numarul de referinta .

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ONLINESHOP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ONLINESHOP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ONLINESHOP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?