Salariu net
nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

-proactiv, creativ si inventiv
-entuziast si cu gandire pozitiva
-cunoasterea programelor de calculator uzuale in munca de birou
-cunoasterea lb. engleze (ev. germana) la nivel avansat
- abilitati de comunicare foarte bune
-experienta in munca administrativa

Descrierea jobului

-sustinerea muncii echipei de vanzari prin gestionarea sistemului ERP
-munca de birou si secretariat
-mentinerea contactelor cu partenerul extern
-sarcini administrative, operative generale

-mediu de lucru dinamic
- continua sustinere si dezvoltare
- pachet salarial competitiv

Firma Interflon Romania este reprezentantul exclusiv in Romania al companiei olandeze Interflon B.V. care produce si comercializeaza lubrifianti pe baza de teflon,aditivi si waxuri precum si produse de curatare.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Interflon Romania Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Interflon Romania Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Interflon Romania Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?