Responsabilitati principale:

1. Responsabil de vânzările comenzilor cu valoare mica
2. Responsabil cu vânzările dealerilor din România, pentru comenzile mici
3. Responsabil cu vânzărilemagazinelor online, ale Dexion Storage Solutions

Competențe si abilitati:

-Învățământ liceal minim, de preferat studii Universitare
-Înțelegerea subiectelor de domeniu tehnic
-Limba engleză - scrisă și vorbită la nivel mediu
-Atenție la detalii și foarte organizat
-Aptitudini computer: MS Office (cunoștințele Excel sunt foarte importante)
-Abilități de utilizator al programelor CRM și programe de proiectare
-Experiență anterioară în vânzări

-Abiltati de negociere
-Abilități bune de comunicare; atitudine pozitivă, minte deschisă
-Capabil să lucreze sustinut și corect fără supraveghere directa
-Capacitatea de a lucra cu termene stricte

Oportunitati:O mare șansa de a lucra în domeniul vânzărilor

Pachet salarial:nbsp;Salariu fix și comision din vânzări

Contract perioada determinata 2 ani, cu posibilitate de prelungire

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dexion Storage Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dexion Storage Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dexion Storage Solutions SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?