Ofiter suport comercial - BT Direct IFN

Candidatul ideal

- studii si experienta profesionala: studii medii si/sau superioare, de preferinta economice, juridice sau tehnice;
- cunostinte de specialitate (creditare persoane fizice);
- cunostinte de limbi straine (engleza) - constituie avantaj;
- abilitati de comunicare / relationare;
- spirit de echipa;
- gandire logica;
- cunostinte de operare a calculatorului, utilizare pachet Microsoft Office, cunostinte Excel - nivel mediu.

Descrierea jobului

- asigurarea si participarea la desfasurarea activitatii din cadrul societatii BT Direct IFN SA;
- elaborarea si transmiterea rapoartelor de monitorizare a activitatilor atat sales cat si non-sales, catre destinatarii autorizati;
- reconcilierea platilor efectuate catre comerciantii parteneri, plati aferente creditelor finantate de societate;
- elaborarea si distribuirea rapoarte relevante, precum si rezultatele obtinute (sales si non-sales).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BT Direct IFN SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BT Direct IFN SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BT Direct IFN SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?