Online marketing manager

            Ești pasionat de mediul online și dorești să lucrez într-un loc care să îți permită să te dezvolți? Căutăm un specialist în online marketing. Vei fi responsabil de crearea strategiilor la cel mai înalt nivel de calitate, alcătuind planuri și proiecte corelate cu cerințele angajatorului. De asemenea, e necesar să ai aptitudini foarte bune de comunicare.

            Suntem o companie renumită în domeniu și ne dorim alături oameni serioși și dispuși să se dezvolte în funcție de mediul de lucru, iar în acest caz vorbim despre online – unde viteza și capacitatea de adaptare are a must!

Cerințe:

  • Diplomă de licență în marketing/economie/comunicare etc.
  • Experiență de minim 2 ani
  • Cunoștințe avansate de limba engleză
  • Abilități de comunicare
  • Spirit de echipă
  • Puterea de a lua decizii și găsirea unor soluții rapide la probleme
  • Responsabilități:
  • Coordonarea strategiilor de marketing
  • Supravegherea modului de implementarea a strategiilor
  • Crearea de proiecte și idei inovative
  • Monitorizarea campaniilor și adaptarea în funcție de rezultatele acestora

    Beneficii:

    • Mediu de lucru dinamic
    • Echipă cu experiență în domeniu
    • Salariu mai mult decât atractiv
    • Oportunități de promovare și de dezvoltare a unei cariere pe termen lung

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Amprenta Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Amprenta Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Amprenta Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?