Online Store Assistant - EMAG Marketplace

CERINTE:

  • cunostiinte operare PC (Excel, Word)
  • persoana dinamica
  • abilitati de lucru in echipa
  • persoana organizata
  • bun comunicator, cu abilitati de vanzare
  • experienta in utilizarea Photoshop si Proffesional Flash, experienta anterioara in gestionarea, dezvoltarea si utilizarea unui magazin online, contituie un avantaj
  • experienta in vanzare de scule si echipamente constituie un avantaj important.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • preluarea comenzilor din platforma eMag
  • contactarea clientilor
  • procesarea si pregatirea comenzilor pentru expediere
  • adaugarea produselor pe site
  • urmarirea concurentei.

SE OFERA:

  • salarizare atractiva
  • bonusuri de merit si performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IVASCO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IVASCO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IVASCO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?