Operator abkant cnc

Eurotehnic Industries .
companie specializata in productia de subansamble auto metalice,
executate prin procese tehnologice de debitare laser, pliere abkant si
mecano-sudura.

angajeaza :
OPERATOR ABKANT CNC

Descrierea postului:.
- executa, masoara si verifica reperele executate pe presa hidraulica de tip abkant CNC,
folosind instrumentele uzuale de masura (subler, raportor, alte dispozitivari).

Cerinte:
absolvent studii medii (liceu);
cunostinte utilizare a instrumentelor de masura (subler si raportor);
cunostinte desen tehnic reprezinta un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru motivant;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EUROTEHNIC INDUSTRIES SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EUROTEHNIC INDUSTRIES SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EUROTEHNIC INDUSTRIES SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?