Operator Activare

nespecificat

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine?
- Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica in care suntem pasionati de dezvoltarea profesionala?
- Iti place sa ajuti si sa gasesti rapid solutii?
- Aplicatiile Microsoft (Word, Excel) iti sunt cunoscute, la un nivel mediu?
- Esti atent la detalii si incerci sa te organizezi cat mai bine?

Daca te regasesti in cele de mai sus, asteptam cu nerabdare aplicatia ta!
In cazul in care ai o experienta minima pe un rol similar ne-ai impresionat deja!

Descrierea jobului

Ce vei face in echipa noastra?
- Inregistrezi contractele de servicii in sistemele UPC;
- Procesezi in sistem documentatia primita dupa efectuarea instalarii serviciilor de catre echipele tehnice;
- Asiguri respectarea procedurilor specifice procesului de Activare;
- Sustii si colaborezi cu echipele de vanzari din punct de vedere oferte, procese si proceduri;
- Comunici telefonic si prin email cu clientii pentru a clarifica si confirma oferta
contractata de acestia.

Ce oferim?
- Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si prietenosi;
- Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
- Bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal.

Alte informatii:
- Contractul se incheie pe o perioada determinata de 6 luni, cu posibilitati reale de prelungire.

UPC România este una dintre cele mai mari companii de comunicaţii prin cablu din ţara noastră, oferind servicii de televiziune prin cablu şi prin satelit, internet de mare viteză şi telefonie fixă digitală. Reţelele UPC România deservesc, în acest moment, peste 1 milion de clienţi, în aproximativ 300 de localități. Premierele UPC pe piața din Romania includ lansarea televiziunii digitale, a tehnologiilor HD, DVR, 3D, dar și a internetului de mare viteză, Fiber Power 500 Mbps. Serviciile UPC au devenit în 2014 disponibile şi în afara casei, prin lansarile UPC Wi-Free şi Horizon Go.

www.upc.ro