Operator asamblare componente electronice

HR_banner_romania_bestjo_v02(1)

Suntem un dezvoltator și producator de frunte de sisteme de blocare mecanica și electronica, precum si sisteme de acces si autorizare pentru industria auto internationala. Fondata in 1908 în Velbert, Germania, suntem o companie independenta, de familie, cu aproximativ de angajati in locatii din Europa, America si Asia. Vanzari realizate de aproximativ 1,1 miliarde EUR in anul financiar 2019.

 Responsabilitati:

  • Asamblarea produselor în concordanţa cu instructiunea de lucru si in timpul normat acelei activitati
  • Asigurarea calitatii produselor asamblate
  • Intocmirea documentelor necesare la locul de munca

 Cerinte:

  • Absolvent de studii medii
  • Persoana meticuloasa, indemantica, atenta la detalii, cu acuitate vizuala buna
  • Comunicativitate si abilitate de a munci in echipa
  • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj
  • Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi

 Oferim :

  • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
  • Condiţii de munca la standarde occidentale
  • Bonus de performanta
  • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
  • Asigurare medicala privata, activitati sportive
  • Prima de vacanta
  • Transport pe raza municipiului Arad

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Huf Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?