operator asamblare manuala / semiautomatizata

Cautam coleg/a la sediul nostru din Gilau!

Siguranta, responsabilitatea si profesionalismul sunt elementele ce definesc echipa noastra!

Cerinte:

▪ Asumarea responsabilitatii in rezolvarea sarcinilor;

▪ Perseverenta si meticulozitate la locul de munca;

▪ Spirit de observatie si atentie la detalii;

▪ Indemanare la activitati practice.

Responsabilitati:

▪ Asamblarea manuala a diferitelor componente pentru produse din domeniul farmaceutic sau cablurilor electrice;

▪ Ambalarea manuala a marfii;

▪ Verificarea marfii;

▪ Identificarea defectelor aparute la produsele asamblate.

Oferta:

▪ Contract de munca pe perioada nedeterminata;

▪ Un pachet salarial care recompenseaza performanta;

▪ Sansa de a face parte dintr-o echipa dinamica;

▪ Bonusuri in functie de prezenta la locul de munca, bonusuri pentru prezenta, seriozitate si atentie, bonus pentru munca in echipa;

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RENOLITH SYSTEM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RENOLITH SYSTEM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RENOLITH SYSTEM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?