Operator asamblare si montaj conectori pe cabluri

Cerinte:
▪ Asumarea responsabilitatii in rezolvarea sarcinilor;
▪ Perseverenta si meticulozitate la locul de munca;
▪ Spirit de observatie si atentie la detalii;
▪ Indemanare la activitati practice.
▪ Vedere foarte buna

Se ofera cazare gratuita - 2 persoane in camera

Responsabilitati:
▪ Aplicarea terminalelor pe cablurile debitate manual sau automat pe prese speciale;
▪ Asamblarea firelor cu diversi conectori;
▪ Ambalarea manuala a marfii;
▪ Verificarea marfii;
▪ Identificarea defectelor aparute la produsele asamblate.
Oferta:
▪ Contract de munca pe perioada nedeterminata;
▪ Un pachet salariat care recompenseaza performanta;
▪ Sansa de a face parte dintr-o echipa dinamica;
▪ Bonus vechime la minim 2 ani si la peste 3 ani vechime (sunt diferite);
▪ Bonuri de masa: tichete de masa de 20 lei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Infomunca pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Infomunca pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Infomunca locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?