Operator automate jucarii

nespecificat

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare, negociere si gestionare
Disponibilitatea pentru program prelungit
Gestionarea timpului in mod eficient
Liceul absolvit
Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj(ex: automate de cafea etc.)
Domiciliul OBLIGATORIU in Piatra Neamt

Descrierea jobului

Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiei profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi
Incasarea banilor
Aprovizionarea cu marfa a automatelor

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice
Pachet salarial atractiv compus din parte fixa si parte variabila
Ajutor permanent in atingerea obiectivelor
Telefon

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

Firma noastra este unul din cei mai importanti operatori de automate cu jucarii pentru copii din Romania. Suntem o firma in plina expansiune, condusa de un management tanar si cu o viziune clara asupra pietei vending din Romania.

Incepand cu anul 2010 am dezvoltat o retea de automate de jucarii in zona Moldove, unde ne-am impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend .