OPERATOR BERAR - LINIA DE ÎMBUTELIERE BERE

Candidatul ideal

CERINȚE

• Studii medii/profesionale;
• Cunoștințe minime dе operare pe calculator;
• Disponibilitate dе a lucra în 3 schimburi/tură continuă;
• Viteză dе reacție;
• Atenție distributivă;
• Dorință dе învățare și specializare la locul dе muncă;
• Abilități dе comunicare;
• Abilitatea dе a lucra în echipă.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:

• Realizează procesul de îmbuteliere bere utilizând echipamente automatizate;
• Monitorizează diferite etape în procesul de îmbuteliere pеntru а asigura continuitatea acestuia fără întreruperi;
• Efectuează analize de control în diferite etape ale procesului de îmbuteliere, conform standardelor de calitate;
• Aplică și menține standardele de curațenie si igienă;
• Aprovizionează echipamentele cu materialele necesare;
• Depozitează deșeurile în mod selectiv;
• Înregistrează date în fișe tehnologice si rapoarte de productie;
• Participă împreună cu echipa de Îmbuteliere Bere la rezolvarea problemelor și deviațiilor.

PACHET OFERIT:

• contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
• salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
• bonus de performanță după a doua lună de angajare;
• primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
• ore suplimentare plătite dublu;
• ore de noapte plătite cu spor de 25%;
• spor de tura continua de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
• tichete de masă în valoare de 20 lei/zi lucrată;
• tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
• bonusuri pentru evenimente în familie;
• cotă de bere lunară.

PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL:

Pentru mai multe informații legate de modul în care compania Ursus Breweries prelucrează datele cu caracter personal, accesează „Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidaților”. Link:

Descrierea companiei

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: și .

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ursus Breweries locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?