Operator calculator

Responsabilitati

- efectuarea operatiunilor de facturare ( introducere comenzi,listare facturi,receptie marfa,listare NIR-uri,comenzi export,etc

- Colectareaumerarului,a filelor CEC si biletelor la ordin.

- Efectuarea rapoartelor de incasari.

- Efectuarea operatiunilor de contabilitate primara ( registru de casa,dispozitii de plata/incasare,foaie varsamant,etc )

- Elaborarea rapoartelor cerute sau cu o frecventa prestabilita

- Verifica si indosariaza toate facturiile rosii.

- Verifica si urmareste toate chitantierele.

Cerinte

- Experienta minim un an;

- MS Office la nivel superior.

- Cunostinte contabilitate primara constituie avantaj.

- Persoane dinamice, responsabile, bine organizate.

Oferim

- Salariu atractiv;

- Program de lucru in schimburi.

- Mediu de lucru placut;

- Decontare transport;

- Tichete cadou de Pasti si Craciun

- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei

- Asigurare si servicii medicale complete.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?